Patronat medialny magazynu Controlling i Zarządzanie!

Od trzynastu lat osoby zarządzające finansami przedsiębiorstw w Polsce mają możliwość rywalizacji o prestiżowy tytuł – Dyrektor Finansowy Roku. Celem inicjatywy jest wyróżnienie i promowanie menedżerów, których cechuje profesjonalizm, etyka i skuteczność w działaniu. Kapituła nagrodzi osoby, które będąc biznesowymi wizjonerami budują wartość firmy.

Z inicjatywy Association of Chartered Certified Accountants (ACCA), Centrum Idei Gospodarczo Ekonomicznych oraz grupy Euler Hermes, Kapituła Konkursu – składająca się z osób zaufania publicznego, na podstawie ankiet nadesłanych przez uczestników oraz rekomendacji, wybierze laureatów w dwóch kategoriach: „Dyrektor Finansowy Małych i Średnich Firm” oraz „Dyrektor Finansowy Dużych Przedsiębiorstw”. Nadzór nad przebiegiem konkursu sprawuje firma audytorska Grant Thornton.

Udział w konkursie jest bezpłatny i nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami ze strony uczestników. Zgłoszenie udziału jest możliwe poprzez przesłanie ankiety do 22 czerwca 2018 r. do godziny 12.00.
2 października podczas Kongresu Dyrektorów Finansowych w Warszawie, w trakcie uroczystej Gali zostaną ogłoszeni zdobywcy trzynastej edycji tytułu Dyrektor Finansowy Roku.

Rywalizacji o tytuły najlepszych CFO w Polsce towarzyszy cykl kongresów dyrektorów finansowych. To największe tego typu wydarzenie w kraju dla osób zarządzających finansami przedsiębiorstw.

W 2018 r. organizatorzy zapraszają do bezpłatnego udziału w kongresach:
Gdańsk – 12 kwietnia, hotel Hilton
Lublin – 19 kwietnia, hotel inBetween
Kraków – 9 maja, hotel Sheraton
Poznań – 6 czerwca, hotel Andersia
Warszawa – 2 października, hotel InterContinental

Tegoroczny cykl będzie wyjątkowy. Po raz pierwszy w trakcie każdego z kongresów zostaną docenione firmy, które podnoszą efektywność obsługi finansowo-księgowej biznesu, wdrażając podejście procesowe oraz odpowiednie narzędzia cyfrowe w zakresie zarządzania finansami. ACCA, Centrum Idei Gospodarczo Ekonomicznych oraz Euler Hermes wspólnie z Klubem Dyrektorów Finansowych „Dialog” wyróżniające się firmy uhonorują tytułem Digital Finance Award.

Informacje i zgłoszenia: http://dyrektorfinansowyroku.pl