Patronat medialny magazynu Controlling i Zarządzanie!

Konferencja TOP automotive tworzona jest już od czterech lat, co roku zyskując aprobatę w postaci dużej rzeszy uczestników, jaka decyduje się na udział w tym wydarzeniu. Co roku też organizator dokłada wszelkich starań, by sprostać oczekiwaniom uczestników i uczynić kolejną edycję Konferencji jeszcze lepszą od poprzedniej. W 2018  r. konferencja TOP automotive odbędzie się zgodnie z oczekiwaniami uczestników poprzednich edycji na południu Polski, a dokładnie w Częstochowie. W dniach 28-29 lisstopada 2018 r. uczestnicy spotkają się w Hotelu Arche i rozmawiać będą o największych wyzwaniach branży motoryzacyjnej.

Prym wiodło będzie, jak zwykle, podejście procesowe, charakteryzujące całą Konferencję. Jednak tym razem prelegenci wyjdą również poza proces i wspólnie z uczestnikami spojrzą systemowo – zarówno w arkana wiedzy o IAFT 16949, przedstawione w formie quizu warsztatowego, jak i w nowe ISO 45001, jakże ważną część zintegrowanego systemu zarządzania.

Uczestnicy zagłębią się w wymagania motoryzacyjne dotyczące bezpieczeństwa wyrobu, kontroli wizualnej, czystości technicznej czy analizy systemów pomiarowych, a wszystko to w postaci interaktywnych gier i warsztatów prowadzonych w interdyscyplinarnych grupach.

Prelegenci, wśród których, jak co roku, nie zabraknie VDA QMC, polskich OEMów oraz Dostawców, a które to grono wzbogaci się w tym roku o jednostkę R&D, zajmą się aspektami współpracy w skomplikowanym świecie powiązań motoryzacyjnych oraz przedstawią najnowsze rozwiązania służące jej poprawie. Pójdą też w stronę nowych możliwości – zarówno związanych z rozwiązaniami technologicznymi, strukturalnymi, jak i systemowymi.

TOP automotive to przede wszystkim przekaz solidnej dawki wiedzy, wymiana doświadczeń i dobrych praktyk oraz wszechobecny networking. Jednakże każda wiedza przyswajana jest lepiej w odpowiednich do tego warunkach. Dlatego też Konferencja TOP automotive to także wyjątkowy program wieczorny, który jest doskonałym uzupełnieniem części wykładowo-warsztatowej. Bankiet konferencyjny TOP automotive cieszy się już zasłużoną sławą. W tym roku nie może Cię tam zabraknąć.

Szczegółowe informacje: www.topautomotive.pl