Patronat medialny magazynu Controlling i Zarządzanie!

W dniach 24-25 kwietnia 2018 r. w gmachu Uczelni Techniczno-Hanlowej im. Heleny Chodkowskiej odbędzie się się ósma Krajowa Konferencja Kontroli Zarządczej. Będzie ona okazją do spotkania osób zaangażowanych w skuteczne i sprawne funkcjonowanie administracji rządowej i samorządowej. Dobrze funkcjonujący system kontroli zarządczej, to recepta na efektywne osiąganie celów, na budowanie zaufania u interesariuszy organizacji publicznych.

Konferencja to znakomita okazja do podsumowania kolejnego roku funkcjonowania kontroli zarządczej w Polsce, doświadczeń z roku na rok coraz bogatszych. To również miejsce do zwrócenia uwagi na nowe wyzwania, stawiane chociażby przez unijną reformę przepisów o ochronie danych osobowych, czy planowane regulacje dotyczące funkcjonowania sygnalistów w polskim porządku prawnym.

Do dyspozycji uczestników będą specjaliści z szeregu dziedzin – zarządzania ryzykiem, audytu, ochrony danych osobowych, compliance, wykrywania nadużyć. Posiadają oni kompetencje zarówno w sektorze publicznym, jak i przedsiębiorstw – przenikanie się doświadczeń pozwala w naszym przekonaniu na jeszcze lepszy rozwój.

Szczegółowe informacje: www.pikw.pl