Patronat medialny magazynu Controlling i Zarządzanie!

W dniach 28-29 września 2017 r. w centrum konferencyjnym Kawallo koło Płocka odbędzie się Zjazd Użytkowników systemu Eureca. Będzie to już jedenaste spotkanie controllerów i dyrektorów finansowych, którzy wykorzystują system controllingowy Eureca w codziennej pracy do planowania i budżetowania, analizy, raportowania i wizualizacji informacji zarządczych dla menedżerów oraz do podejmowania decyzji. Jak co roku spotkanie będzie okazją do wymiany cennych doświadczeń pomiędzy użytkownikami systemu.

W agendzie konferencji zaplanowane są wykłady ekspertów controllingu na temat trendów w controllingu, efektywności, innowacyjności czy controllingu projektów. Nie zabraknie prelekcji specjalistów systemu Eureca, którzy zaprezentują najnowsze funkcje systemu oraz dobre praktyki w pracy z narzędziem.

Bardzo ważnym punktem spotkania będą prezentacje samych użytkowników systemu, którzy pokażą jak system usprawnia procesy controllingowe w ich organizacjach. Uzupełnieniem prezentacji będą warsztaty na temat ewidencji dotychczas nie rejestrowanych danych, które mają ważny wpływ na podejmowanie decyzji oraz o rozwoju osobistym controllera.

Partnerem zjazdu są Międzynarodowe Stowarzyszenie Controllerów ICV oraz magazyn Controlling i Zarządzanie.

Szczegółowe informacje: www.controlling-systems.pl