Patronat medialny magazynu Controlling i Zarządzanie!

21 października 2020 r. w Katowicach odbędzie się IV edycja Kongresu HR. Jest to to impreza edukacyjna dedykowana wszystkim osobom zajmującym się zarządzaniem ludźmi, kadrami, rozwojem potencjału pracowników, szkoleniami, rekrutacją i selekcją. Co roku kongres HR gromadzi ponad 120 uczestników. Celem Kongresu HR jest dzielenie się doświadczeniem i wzajemne inspirowanie w gronie praktyków HR. Co roku na scenie pojawiają się prelegenci, którzy przedstawiają najciekawsze  i najbardziej aktualne tematy związane z HR.

Poprzednie edycje Kongresu HR dotyczyły min. nowoczesnych narzędzi rekrutacji, wyzwań rynku pracy, różnic pokoleniowych, dress codu w biznesie, Work-Life Balance, mentoringu, efektywności działań szkoleniowych.

Tematy na jakie będzie toczyła się dyskusja podczas tej edycji Kongresu HR to:
Jak być bliżej ludzi w firmie?
Jak budować kapitał ludzki w firmie?
Jak identyfikować i wykorzystywać talenty w organizacji?
Kiedy HR ma stać na straży ludzi, a kiedy na straży strategii?
Co będzie głównym wyzwaniem HR w III dziesięcioleciu XXI wieku? Jakie są funkcje nowoczesnego HR w firmie?
Jak sprawić, aby ludzie nie bali się HR?

Na scenie kongresu HR pojawią się m.in.:
Barbara Franzblau-Koch – Kierownik ds. Personalnych Budimex S.A.
Andrzej Feruga – Prezes Zarządu Minova Ekochem S.A.
Ireneusz Wolski  – Dyrektor Centrum Zarządzania Wiedzą Brainstorm Group Sp. z o.o.
Marta Błońska  –  Trener i Konsultant Brainstorm Group Sp. z o.o.
Bartosz Rusek – Wiceprezes Zarządu Brainstorm Group Sp. z o.o.
Sebastian Matyniak – Prezes Zarządu Brainstorm Group Sp. z o.o.

Po raz kolejny miejscem, w którym odbędzie się Kongres HR jest stolica Górnego Śląska – Katowice. Uczestnicy konferencji spotkają się w reprezentacyjnym Międzynarodowym Centrum Kongresowym tuż obok słynnego Spodka.

Co na temat tegorocznego Kongresu HR mówią przedstawiciele organizatora:
– Impreza od czterech lat przyciąga przedstawicieli największych firm w Polsce – mówi Sebastian Matyniak, prezes Brainstorm Group, pomysłodawca i organizator i jeden z prelegentów Kongresu HR. – Przyjeżdżają do nas dyrektorzy i menedżerowie działów HR, a także dyrektorzy zarządzający przedsiębiorstwami.
Na kongresowej scenie pojawią się doświadczeni praktycy HR. W swoich wystąpieniach i dyskusjach przedstawią nowoczesne rozwiązania i innowacyjne pomysły w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.
– Program Kongresu HR przygotowujemy tak, by uczestnicy mogli otrzymać coś w rodzaju podpowiedzi, gotowych wskazówek i nowatorskich strategii, które będą mogli wprost wykorzystać w swojej pracy – mówi Bartosz Rusek, wiceprezes Brainstorm Group, który w swojej prelekcji skupi się nad zawiłościami języka polskiego i jego stosowaniem w komunikacji wewnątrz organizacji.

Szczegółowe informacje: https://kongreshr.eu/