Patronat medialny magazynu Controlling i Zarządzanie!

Tegoroczna edycja Konferencji TOP automotive będzie już piątą. Tym razem organizatorzy zapraszają nas w dniach 27-29.11. 2019 r. do Zakopanego. Będzie to doskonała okazja, aby rozwinąć dyskusję na temat najlepszych praktyk i sprawdzonych rozwiązań w zakresie utrzymania ruchu.

Temat przewodni skupi się zarówno na całościowym TPM, jak i stosowanych coraz szerzej nowych podejściach utrzymania ruchu: zapobiegawczym (prewencyjnym) i przewidującym (predyktywnym), a także autonomicznym. Omówione zostaną główne wskaźniki typu O.E.E, a także jak skutecznie je monitorować i jak ustalać cele.

Program konferencji współtworzą najlepsi specjaliści w branży. Tak jak w poprzednich latach, nie zabraknie przedstawicieli VDA QMC z bezpośrednim przekazem nowości motoryzacyjnych. Na Konferencji TOP automotive obecni są także przedstawiciele polskich OEM-ów, którzy również podzielą się swoimi doświadczeniami w zakresie nadzoru nad maszynami, narzędziami czy SMED. Panel Dostawców stworzą dostawcy pierwszego i drugiego rzędu, którzy skupią się na temacie skutecznych i efektywnych narzędzi planowania produkcji.

Według opinii uczestników poprzednich konferencji, TOP automotive to idealne miejsce na wymianę doświadczeń, poglądów oraz zdobycia nowej wiedzy z zakresu motoryzacji. To co wyróżnia Konferencję to możliwość aktywnego uczestniczenia, między innymi ze względu na interaktywne warsztaty prowadzone przez trenerów i specjalistów Team Prevent oraz OEM-ów.

Konferencja TOP automotive 2019 odbędzie się w Zakopanem, w pięknej Rezydencji Nosalowy Dwór. Będzie to okazja do połączenia przyjemnego z pożytecznym i spędzenia trzech dni w wyjątkowym gronie, ludzi pozytywnie zakręconych jakością.

Organizatorem Konferencji TOP automotive 2019 jest firma Team Prevent Poland.

Szczegółowe informacje: www.topautomotive.pl