Patronat medialny magazynu Controlling i Zarządzanie!

Najważniejszy wniosek płynący z XIII Kongresu ICV POLSKA (CIA 2019) jest taki, że controller i jego przyszłość to pełnienie roli partnera biznesowego, który dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii ery digitalizacji staje się coraz bardziej skutecznym i efektywnym doradcą menedżerów.

Podczas CIA 2019 wysłuchaliśmy wystąpień dotyczących controllingu i finansów w cyfrowych modelach biznesowych takich firm jak: Zalando, Deloitte Digital, Church and Dwight, Blanco, Microsoft i innych. Ponadto poruszone problematykę controllingu w centrach usług wspólnych firm jak: Carlsberg, ABB, Oerlicon i innych. Główne wystąpienia dotyczące przyszłości controllingu i nowoczesnych technologii wygłosili Matthias von Daacke – Wiceprezes Zarządu ICV GLOBAL, Członek Zarządu w Grupie BLANCO oraz Ralph Treitz – Managing Director w Deloitte Digital Germany.

CIA 2019 było największym wydarzeniem dla controllerów, finansistów i menedżerów w Europie Środkowo-Wschodniej, na którym 27-28 maja 2019r. spotkało się 230 profesjonalistów, by wspólnie dyskutować o najważniejszych aktualnych trendach z zakresu controllingu i finansów. Nie zabrakło tematów związanych ze sztuczną inteligencją, uczeniem maszynowym, analizami predykcyjnymi, Big Data czy RPA. Nowoczesny controller i finansista jest inspiratorem zmian, dlatego nowe technologie powinny być mu znane.

Kongres organizowany był przez Akademię Controllingu Sp. z o.o., wyłącznego Przedstawiciela ICV w Polsce, pod patronatem Międzynarodowego Stowarzyszenia Controllerów (ICV).

Były to dwa intensywne dni prelekcji praktyków z największych firm na świecie, sesji tematycznych oraz networkingowych. Uczestnicy Kongresu CIA 2019 poznali najnowsze trendy w controllingu i zarządzaniu, poszerzyli swoją sieć kontaktów biznesowych oraz wymienili się doświadczeniami.

Partnerami XIII Kongresu ICV POLSKA (CIA 2019) były firmy: Solet , IBM, ABC Akademia, NewDataLabs, Oracle, UiPath, Akademia Controllingu Sp. z o.o. (ICV POLSKA), Elitmind oraz wystawcy: Alna Business Poland, Rhenus Data Office Polska.

Wydarzenie zakończyło się dużym sukcesem! Zapraszamy na kolejny XIV Kongres ICV POLSKA (CIA 2020), który odbędzie się 6-7 kwietnia 2020 r. w Poznaniu.