Patronat medialny magazynu Controlling i Zarządzanie!

Chcesz być liderem rynku pracy? Chcesz zwiększyć rozpoznawalność marki pracodawcy? Chcesz obniżyć czas i koszty rekrutacji ? Chcesz przyciągać najlepsze talenty? Jeśli tak, zgłoś się do programu Best Quality Employer 2020  i  zdobądź  tytuł i statuetkę najlepszego pracodawcy w Polsce. Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej ogłosiło nabór do 5 edycji programu, w którym nagrodzi najlepszych pracodawców w kraju prestiżowym tytułem Best Quality Employer 2020.

Program ma na celu wyłonienie oraz promocję przedsiębiorstw, które wyróżniają się rzetelnością pod względem polityki zatrudnienia, rozwiązań pracowniczych i zarządzania zasobami ludzkimi. To firmy godne zaufania, dbające o rozwój pracowników oraz zapewniają stabilność zatrudnienia, zapewniając jednocześnie przyjazną atmosferę w pracy.

Program Best Quality Employer idealnie wpisuje się w zyskujące na popularności działania z zakresu employer brandingu, wdrażane przez coraz więcej firm obecnych na polskim rynku. Wyróżnienie jest skutecznym narzędziem PR-owym i marketingowym, potwierdzającym dbałość firm o kapitał ludzki. Pomaga budować silną markę pracodawcy i pozycjonować firmę wśród liderów rynku pracy.

Aby uzyskać tytuł Best Quality Employer , uczestnicy muszą przejść proces certyfikacji i spełnić  określone w nim standardy. Zdobycie statuetki uprawnia do posługiwania się tytułem Best Quality Emoloyer bez ograniczeń czasowych z rokiem nadania.

Zgłoszenia przyjmowane są do 30 czerwca. Finał programu wraz z wręczeniem statuetek planowane jest we wrześniu 2020 r w jednym z prestiżowych hoteli w Warszawie.

Laureatami poprzednich edycji zostali m.in.:

Getin Noble Bank, Bank Gospodarstwa Krajowego, Kaufland Polska, Tax Care, DHL Global Forwarding, mBank, Link4, Budimex. Murapol, Sage, Bouygues Immobilier Polska, Decora i wiele innych.

Szczegółowe informacje: http://certyfikacjakrajowa.org.pl/best-quality-employer/